Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pieminot bojāgājušos Ukrainā

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 18.11.2024.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Latvijā rīkoto akciju, pieminot kritušos karavīrus un bojāgājušos civiliedzīvotājus Ukrainā notiekošā kara 1000. dienā!

Madoniete Ausma: – Svecītes ir jāiededzina, ar klusuma brīdi jāpiemin karā kritušie karavīri un iedzīvotāji. Ukraina ir jāatbalsta visos iespējamos veidos, arī rīkojot šādas akcijas un piemiņas pasākumus. Lai Dievs dod uzvarēt Ukrainai šajā karā, aizstāvot savu brīvību un valstisko neatkarību!

Lilita no Mārcienas: – Ukraiņus vajag gan morāli stiprināt, gan sniegt nepieciešamo palīdzību. Dzīvoju līdzi ukraiņiem šajā taisnīgajā cīņā par brīvību un neatkarību. Ļoti gribētos, lai karš Ukrainā ātrāk beigtos un bojā neietu cilvēki. Krievija jau nežēlo nevienu – ne bērnus, ne sirmgalvjus…

Māris no Dzelzavas: – Protams, var rīkot šādas akcijas, stiprinot ukraiņus garīgi. Arī es sekoju karadarbībai Ukrainā. Ja Zelenskis nepratīsies iet prom vai nenovāks to čekas spiegu, bet turpinās dancot pēc čekas stabules, nekā laba nebūs. Tauta ir pelnījusi tik lielu valsti, cik spēj to aizstāvēt, kā to izdarīja somi. Es domāju, ka tā būs arī šajā gadījumā.

Cesvainiete Valentīna: – Es sekoju notikumiem Ukrainā, un tas, ka šajā karā ir daudz kritušo karavīru un arī mierīgo iedzīvotāju, ļoti satrauc. Situācija ir ļoti sarežģīta, ir grūti paredzēt, kad karš Ukrainā beigsies, bet ukraiņi ir jāatbalsta, tai skaitā arī morāli, rīkojot šādas akcijas. Slava Ukrainai!

19.11.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px