VARAKĻĀNU vidusskolas skolēni tradicionāli Lāčplēša dienā dodas lāpu gājienā. Sākotnēji to organizēja skola, bet jau ilgāku laiku tradīciju pārņēmis kultūras centrs.
– Novembris ir īpašs mēnesis. Viss ir saistīts ar valsts svētkiem. 11. novembris, Lāč-plēša diena, vienmēr ir bijis īpašs datums, kad, aicinot arī skolēnu vecākus, vienojamies kopīgā lāpu gājienā, – uzsver Juris Daleckis, Varakļānu vidusskolas direktors. – Pulksten 18 paredzēts svinīgs pasākums ar uzrunām un dziesmām pie Varakļānu kultūras centra, bet pēc tam visi dosies vienotā gājienā uz kapiem, kur apglabāti mūsu Brīvības cīnītāji. Savukārt 17. novembrī piedalīsimies valsts svētkiem veltītajā koncertā.
08.11.2024.