1. novembrī telpu futbola sezona veiksmīgi sākusies Madonas BJSS/Ērgļi komandas (2015. g. dz.) spēlētājiem.
Pārstāvot savu skolu Ērgļu vidusskolā, komanda uzvarēja Madonas novada skolēnu telpu futbola sacensībās 2.-4. klasēm. Otrajā vietā – Ērgļu vidusskolas 2. komanda (meitenes), trešajā – Lubāna.
Šajā telpu futbola turnīrā sacentās sešas komandas, kur katrai komandai bija piecas spēles. Piedalījās arī komandas no Praulienas, Barkavas un Degumniekiem.
05.11.2024.