Leģendārais rokmūziķis un grupas “Līvi” līderis Ainars Virga nolēmis atgriezties uz tradīcijām bagātā pasākumu cikla “Ģitāristu sesija” skatuves.
Sesija jau 26 gadus Madonā pulcē Latvijas labākos ģitārspēles un citu instrumentu meistarus. Šajā reizē Virga tur vadīs pats savu hard rock un jamsession meistarklasi.
Pirmā "Ģitāristu sesija" noritēja kinoteātrī "Vidzeme". Toreiz pasākumā piedalījās arī Liepājas grupa "Līvi". Nu aizritējuši 26 gadi, un "Līvu" iecienīto roka kompozīciju autors Ainars Virga atkal uzstāsies pie mums.
"Lai gan toreiz viss balstījās uz milzu entuziasmu un sākās kā viens liels eksperiments, kuram varēja arī nebūt turpinājuma, tomēr jāatzīst, ka sesija ir izturējusi laika pārbaudi. Un pats galvenais – tā ir pierādījusi, ka nodotā pieredze pārmantojas nākamajās mūziķu paaudzēs. Ir pienācis laiks arī man dot pieredzi un zināšanas tālāk, tādēļ esmu piekritis gan vadīt meistarklasi, gan vienā no koncertiem uzstāties kopā ar citiem mūziķiem no Vidzemes," savu atgriešanos sesijā komentē Virga.
18.10.2024.