Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Smeceres silā” noslēdzies Latvijas čempionāts

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 07.10.2024.

“Smeceres silā” noslēdzies Latvijas čempionāts
Burtu lielums

28. un 29. septembrī sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” ar Latvijas čempionāta otro posmu noslēgusies vasaras biatlona sezona.

Latvijas čempionāta otrajā posmā piedalījās ne tikai Latvijas izlases sportisti, bet arī jaunie biatlonisti no Alūksnes, Daugavpils sporta skolas, Talsu novada sporta skolas, Cēsu pilsētas sporta skolas, Ogres Biatlona kluba un, protams, no Madonas BJSS. Sacensību pirmajā dienā konkurenci radīja arī Igaunijas sportisti.
Vairākās vecuma grupās savu fizisko sagatavotību un meistarību apliecināja arī Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, izcīnot vietu uz goda pjedestāla.
Dažiem rezultātu ietekmēja kļūdas šautuvē.
Sestdien, 28. septembrī, sacensības norisinājās rollertrasē individuālajā distancē.
Latvijas čempionu titulu izcīnīja: M13 grupā – Edvards Kramerovskis, W15 grupā – Sabīne Grudule un W19 grupā – Keita Patrīcija Kolna, sudraba medaļa W17 grupā tika Alisei Plātei.
Svētdien, 29. septembrī, sportisti devās vasaras biatlona krosa distancē ar masu startu.
W19 grupā pirmajā vietā ierindojās madoniete Keita Patrīcija Kolna, W13 grupā sudraba medaļa tika Ievai Zvirgzdiņai, bet M17 grupā sudraba medaļu nopelnīja Ginters Bērziņš, savukārt bronzas medaļu saņēma Alekss Škaļikovs.
Rezultāti – vietnē www.smeceressils.lv.
Vasaras sezona aizvadīta, jāturpina gatavoties 2024./2025. gada ziemas sezonai biatlonā.

08.10.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px