21. septembrī nodibinājums “Caritas Latvija” organizēja brīvprātīgo apmācību darbā ar cilvēkiem, kas nonākuši dažāda veida grūtībās.
"Caritas Latvija" brīvprātīgā darba vadītāja Marija Diaza stāstīja par "Caritas" misiju, identitāti un vērtībām, kā arī iepazīstināja ar brīvprātīgā darba iespējām. Festivāla "Lampa" brīvprātīgā koordinatore Inese Šubēvica pievērsās jautājumam par izdegšanu un motivāciju, runājot par tēmu "Kā degot nesadegt? Kā noturēt motivāciju ilgtermiņā?". Pēc tam "Caritas" pārstāvji iepazīstināja ar nākotnē plānotajām aktivitātēm un turpmākajiem soļiem. Pasākuma galvenais mērķis bija klātesošos motivēt un iedvesmot strādāt ar mazaizsargāto grupām. Aktivitātē piedalījās arī pārstāvji no Madonas.
Projekta ietvaros plānotas vēl divas tikšanās. 16. novembrī notiks "Caritas Latvija" 20. gadadienas tīklošanās pasākums brīvprātīgajiem, darbiniekiem un nodibinājuma sadarbības partneriem, lai atskatītos uz paveikto un stiprinātu kopības sajūtu nākotnes darbam. Savukārt 7. decembrī notiks projekta izvērtēšanas pasākums, pēc kura tiks sagatavoti priekšlikumi nākamajām aktivitātēm darbinieku un brīvprātīgo darba atbalstam.
Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.
24.09.2024.