8. septembrī ar sadraudzības turnīra izspēli noslēdzās golfa apmācību projekts „Tiksimies golfa laukumā”.
Sadraudzības turnīrā piedalījās 17 jaunie golfa spēlētāji un visiem bija iespēja doties laukumā un pārbaudīt savas spējas, lai izspēlētu visas 9 bedrītes bez instruktora dalības un atbalsta.
Projekta ietvaros notika astoņas apmācību nodarbības, kuru laikā no maija sākuma līdz augusta beigām ikvienam interesentam bija iespēja bez maksas iegūt pamatzināšanas un prasmes pļavu golfa etiķetē un spēlē. Projektā piedalījās 53 unikālie apmeklētāji 89 reizes. Aktīvākie apmeklētāji piedalījās 5 no 8 apmācību reizēm. Projekts realizēts, pateicoties Madonas novada pašvaldības finansiālam atbalstam projektu konkursa „NVO iniciatīvu projektu konkurss 2024" ietvaros.
Liels prieks par visiem apmācību dalībniekiem un īpaši par trim jauniešiem, kuri, tikai šovasar iepazīstot un apgūstot golfu, jau startēja divos lielākos turnīros – Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta posmā un Madonas novada golfa kausa izspēlē. Puiši parādījuši lielu apņēmību un pierādījuši sevi kā veiksmīgi iesācēji. Ceram, ka gan jaunieši, gan arī citi projekta dalībnieki neapstāsies pie jau sasniegtā un turpinās pilnveidot savas prasmes arī turpmāk!
Dienas noslēgumā katram tika pasniegtas "Golfa veiksmes pogas", ēsts gards kliņģeris un kalti plāni par jaunām uzvarām golfā.
Paldies Madonas pašvaldībai par projekta finansēšanu un iespēju jaunajiem spēlētājiem apgūt golfu!
Uz tikšanos golfa laukumā!
24.09.2024.