— Kā izbaudāt negaidīti silto un saulaino septembra sākumu?
Mārcis no Praulienas:
– Nav ne vainas. Man patīk! It īpaši lauku cilvēkiem labvēlīgs klimats – var iespēt visus lauku darbus bez lietus un dubļiem padarīt. Patlaban, piemēram, gatavoju augsni ziemāju sējai. Kartupeļu īpaši daudz nebija, bet arī tie ir novākti.
Veronika no Murmastienes:
– Ļoti patīkami. Tik silti! Var vēl sauļoties un uzņemt D vitamīnu. Un visus lauku darbus var strādāt. Tikko kā kartupeļus noraku, tagad gatavoju zemīti ziemas ķiplokiem. Ja rudens vienmēr tāds būtu, būtu jauki!
Laima no Madonas:
– Ļoti jauki! Izbaudu šo silto laiku, un gribētos, lai tas tā turpinātos vēl ilgi. Arī jauno ražu var novākt bez liekām raizēm. Vēl gan viss nav novākts – kabači vēl nedaudz palikuši, bietes. Bet pa lielam viss jau novākts.
Līga no Madonas:
– Lai gan esmu vasaras cilvēks, man patlaban šķiet jau nedaudz par karstu. Dienas vidū vairāk cenšos uzturēties vēsākās telpās. Varēja būt nedaudz vēsāks, arī lietus derētu.
10.09.2024.