Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Dārza labumi tiek celti galdā interesantās receptēs

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 09.09.2024.

Dārza labumi tiek celti galdā interesantās receptēs
Burtu lielums

Ēst gatavoša, jaunu recepšu izmēģināšana vienmēr ir raisījusi lielu interesi jauniešu vidū. Bērnu un jauniešu iniciatīvu un multifunkcionālo centru vadītāji sadarbībā ar apmeklētājiem ik pa laikam organizē aktivitātes, kuru laikā ne tikai tiek ceptas picas, keksiņi un vafeles, bet arī gatavoti ziemas krājumi.

Aizvadītās nedēļas izskaņā multifunkcionālajā centrā "13. km" notika aktīva rosība, jo tika cepti neierasti, bet veselīgi kabaču keksi.
– Jauniešiem ļoti patīk gatavot ēst. Līdz ar to gan rakstot projektus, gan ikdienas plānā cenšamies iekļaut arī šīs aktivitātes. Ņemot vērā, ka ēst gatavošana ir arī sava veida eksperimentēšana, šoreiz nolēmām gatavot, neieguldot lielus finansiālos līdzekļus jeb garšīgi un ekonomiski, – pastāsta Dace Kalniņa, multifunkcionālā centra "13. km" vadītāja. – Pēc iedvesmojošas tikšanās ar Kristapu Kravali, nolēmām mēģināt ēst veselīgāk, jo nākotne sākas šodien. Jauniešiem jābūt radošiem, lai pagatavotu maltīti jauniešu centrā, īpaši, ja tā ir ekonomiska. Kad veidojām centriņu, īpaši piedomājām, lai tā apmeklētājiem ir vietiņa, kur padzert kaut vai tēju. Uz vietas ir pirmās nepieciešamības produkti, lai atnākot var paši ko pagatavot, piemēram, uzcept pelmeņus. Reizēm jaunieši ēst gatavošanai pieiet ļoti radoši un kopā pagatavo kādu interesantu maltīti.
Šobrīd īpašs dārzenis, kas, šķiet, ir visiem dārzā bagātīgi izaudzis, ir kabacis. Jaunieši Ošupes pagastā to liek lietā, gatavojot neierastas maltītes.
– Produkts, kas pašlaik brīvi pieejams, viennozīmīgi ir kabacis. Kuram jaunietim tas garšo? Šķiet, ka īsti nevienam. Tomēr, domājot par veselīgām un ekonomiskām maltītēm, nolēmām izmēģināt šo dārzeni un cepām kabaču keksiņus bez cukura. Tos nogaršoja vienpadsmit jaunieši, un visi atzina, ka ir ļoti garšīgi. Nu mums "āķis lūpā" – drīz testēsim nākamo kabaču ēdienu. Jaunietim paēst ir svarīgi, un, ja to vēl var darīt veselīgi, tad laime pilnīga! – priekā dalās Dace Kalniņa. – Domājam arī uz priekšdienām gatavot ēdienus, kas izmaksu ziņā ir ekonomiski, gardi un veselīgi. Nākamie varētu būt āboli vai kartupeļi jeb tas, kas izaug mūsu dārzos.

10.09.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px