Pēc vairāku gadu pauzes atkal iespēja dalīties ar konservējumu un ievārījumu receptēm un idejām izstādē, kas veltīta tieši šim mērķim.
Interesenti no 16. līdz 18. septembrim aicināti nest savas burciņas ar konservējumiem un ievārījumiem, kuriem pievienota arī recepte, lai izstādes atklāšanas dienā, 20. septembrī, būtu iespēja degustēt to saturu un, iespējams, iegūt savā recepšu klāstā kādu gardu jauninājumu. Izstāde notiks Ērgļu seieta nama 2. stāva Tradīciju zālē.
Ērgļu saieta nama vadītāja Sandra Avotiņa vēsta: – Pirms vairākiem gadiem jau bija šāda izstāde, un tā saņēma ļoti labas atsaukses. Toreiz idejas iniciatore bija slimnīcas galvenā ārste Aina Braķe. Šogad ir augļiem un dārzeņiem pārbagāts gads, tāpēc nolēmām turpināt veidot izstādi un papildināt to arī ar izzinošām tēmām. Jāteic, ka atkal Aina Braķe bija iniciatore tam, ka varētu rīkot tikšanos ar Melitu Svilpi, sertificētu dziednieci, bioenerģētiķi, reiki un rekonektīvās dziedināšanas speciālisti un to dziedniecisko īpašību zinātāju, lai viņa pastāstītu no sava skatu punkta un dotu ieteikumus, ko darīt ar rudenī novāktajām dabas veltēm. Protams, būs degustācijas "Izgaršojam rudeni", dalīšanās ar receptēm un ieteikumiem. Būs arī iespēja dalīties un uzzināt jaunatklājumus virtuves palīgierīču klāstā, kā arī uzzināt padomus augļu, dārzeņu un tēju kaltēšanā. Nākamajā dienā būs tirgus, varbūt tas iedvesmos kādu jau īstenot jauniegūtos padomus un zināšanas.
Pagājušajā izstādē aktivitāte bija ļoti liela. Tomēr, apzvanot un uzrunājot iepriekšējos dalībniekus, ir pāris cilvēku, kas pa šo laiku kļuvuši par svaigēdājiem, un cukuru, kas tiek pievienots ievārījumiem un konservējumiem, vairs nelieto.
Konservējumi var būt gan šī gada, gan citu gadu, jo svarīgākā ir tieši īpašā recepte.
10.09.2024.