Kā esam jau informējuši, ar 1. septembri reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļā „Madona” mainās pārvadātājs. Sabiedriskā transporta pakalpojumus turpmāk sniegs SIA “Norma-A” jeb Ecolines, ar kuru jauno ilgtermiņa līgumu Autotransporta direkcija (ATD) noslēgusi uz 10 gadiem, palielinot prasības gan attiecībā uz autobusu vecumu, komfortu, gan citām pakalpojuma sniegšanas kvalitātes prasībām.
Diemžēl vienlaikus ar patīkamām ziņām par komforta līmeņa paaugstināšanu autobusos ATD ir paziņojusi, ka maršruta tīkla daļā "Madona" tiks pārkārtoti un optimizēti atsevišķi reisi jeb, runājot tautai saprotamā valodā, – slēgta virkne reģionālās nozīmes maršrutu.
Daudzos tas raisīja satraukumu par sabiedriskā pakalpojuma pieejamību apdzīvotajās vietās, kuras skar šīs izmaiņas. Pie tam ne tikai iedzīvotājos, bet arī Madonas novada domes deputātos. No malas pat radās iespaids, ka daži mazapdzīvotie centri kā, piemēram, Jāņukalna ciems, vispār tiks „atgriezti no pasaules" un iedzīvotājiem vairs nebūs iespēju ar sabiedrisko autobusu nokļūt Madonas novada centrā.
Spraigas debates, apspriežot gaidāmās izmaiņas 29. augustā kārtējās domes sēdes informatīvajā sadaļā, noritēja Madonas novada domes deputātu vidū. Gan Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, gan domes deputāti pauda pārliecību, ka sabiedriskā transporta pakalpojumi vismaz līdzšinējā apjomā noteikti ir jāsaglabā arī mazapdzīvotos ciemos. Tika izteikti konkrēti priekšlikumi gan uz autobusa tīkla pilnveidošanu, gan vilciena satiksmi, kas Madonā atšķirībā, piemēram, no Gulbenes ir pieejama katru dienu un kurai arī ir ļoti svarīga loma. Domes deputāte Vita Robalte pat rosināja darbdienās pārcelt vilciena atiešanas laiku, lai tas no Madonas kursētu nevis 5.04, bet pēc pulksten sešiem, attiecīgi pieskaņojot autobusa satiksmi uz vilciena atiešanas laiku arī tādās pieturās kā Veckalsnava un citās, lai iedzīvotājiem būtu iespēja aizbraukt iepirkties vai izmantot citus pakalpojumus kaut vai uz Pļaviņām, jo, piemēram, Jāņukalnā pat nav neviena veikala. Tam gan nepiekrita vairāki deputāti, paužot, ka vilciena atiešanas laiks ir optimāls, jo tas ļauj Madonas puses cilvēkiem nokļūt Rīgā pirms astoņiem, tātad paspēt uz darbu. Tas svarīgi ir arī tiem, kuriem Rīgā jāapmeklē ārsti. Turklāt tas būtu arī dārgi, ja autobuss katru dienu no mazapdzīvotām vietām būs jānodrošina un jāpieskaņo vilciena atiešanas laikam.
Neizpratni par slēgtajiem reisiem pauda arī Madonas novada deputāts Andris Sakne, ilggadējais Madonas autobusa parka direktors, kurš jau gadus piecus šajā jomā nestrādā, bet tāpat seko visām pārmaiņām sabiedriskā transporta pakalpojumu pieejamībai valstī un novadā, jo šī joma viņam joprojām ir sirdslieta.
– Daļa no slēgtajiem reisiem ir savulaik manis veidotie. Izlasot „Starā", kādi reisi tiks slēgti, biju ļoti pārsteigts, jo šajā sarakstā bija arī vismaz vienā virzienā labi piepildīti reisi. Tos izmantoja skolēni, atgriežoties mājās no Madonas mūzikas skolas, Madonas mākslas skolas, tāpat sporta nodarbībām, – uzsvēra Andris Sakne.
Vairāki deputāti pauda arī bažas, vai šīs izmaiņas, slēdzot konkrētos maršrutus, ietekmēs skolēnu nokļūšanu uz skolu un atgriešanos mājās.
Trešdien sazinājāmies ar Madonas novada domes priekšsēdētāju Agri Lungeviču, vaicājot, kā pārvadātāja maiņa ietekmējusi sabiedriskā transporta pakalpojumu Madonas novadā.
Sarunā viņš vispirms atzīmēja, ka, mainoties sabiedriskā transporta pārvadātājam, viena no prasībām, kas tam bija jāizpilda, ir esošā autobusu parka atjaunošana, līdz ar to maršrutu tīkla daļā "Madona" pasažieri tiks nodrošināti ar autobusiem, kuru vidējais vecums 10 gadu periodā nepārsniegs 4 gadus. Pakalpojums tiks nodrošināts ar noteiktu servisa līmeni, proti, informācija par gaidāmajām pieturām autobusos tiks paziņota gan audio, gan vizuāli; visi transportlīdzekļi būs aprīkoti ar elektronisku maršruta zīmi, drošības jostām, bezvadu internetu (wi-fi), kā arī tajos būs pieejami bezskaidras naudas norēķini un tiks nodrošinātas arī citas mūsdienīgas iespējas.
– Tā ir laba ziņa iedzīvotājiem, kuri izmanto sabiedrisko transportu . Pašvaldībā esam tikušies arī ar jaunā pakalpojuma sniedzēja pārstāvi un pārrunājām dažādus jautājumus, tai skaitā par autobusu izmēriem un ietilpību, jo iepriekšējos gados mācību gada laikā trūka vietu. Tika apsolīts, ka tas tiks ņemts vērā un vietu skaits pielāgots pieprasījumam, – informēja Agris Lungevičs.
Attiecībā uz maršruta tīkla optimizāciju, kas raisīja satraukumu gan iedzīvotājos, gan pašvaldībā, viņš atzīmēja, ka situācija izrādījusies labāka nekā daudzi, izlasot šo ziņu, bija sapratuši. Dažos reisos autobusi uz galapunktu gan dodas bez pasažieriem, bet uz Madonu vai pagastu centriem, uzņemot pasažierus. Tie ir tā saucamie tehniskie reizi, kas atbilstoši normatīvo aktu prasībām arī ir jānodrošina .
– Galvenais, ka visi svarīgie reisi ir saglabāti, un izmaiņas skolēnu pārvadājumus neskar. Arī cenas nav mainījušās. Septembris ir sācies, bet pašvaldībā vismaz pagaidām nav nekādu ziņu par neizpildītiem reisiem. Nelielas bažas bija par šoferu nokomplektēšanu, bet, izskatās, ka tas ir veiksmīgi izdevies, – atzina Agris Lungevičs.
Viņš informēja, ka, nedaudz izmainot maršrutu, tiek saglabāta arī iespēja Jāņukalna ciema iedzīvotājiem divreiz nedēļa no rīta atbraukt uz Madonu, bet vakarā atgriezties mājās.
06.09.2024.