28. augustā Iecavā sezonu Lidl Latvijas meiteņu futbola čempionātā noslēdza Madonas BJSS/Ērgļi meiteņu komanda.
Ērglēnietes sezonas finišā prata izcīnīt uzvaras, kur apspēlēja abas galvaspilsētas komandas – FS "Metta Rīga", Rīgas Futbola skola un FK "Iecava".
Spējām uzvarēt galvaspilsētas lielāko futbola organizāciju – "Metta", kas neizdevās telpu futbolā.
Kopumā šajā sezonā meiteņu futbola komanda devās četros spēļu izbraukumos, kuri notika Iecavā, Krimuldā, Baldonē, Iecavā.
Spēlēs guvām desmit uzvaras, pārdzīvoti divi zaudējumi.
Ir liels gandarījums par mūsu komandas parādīto sniegumu visas sezonas gaitā. Meitenes ir spērušas platu soli attīstībā un izpratnē par futbolu.
Mūsu komandas futbola spēlētājas uz lielo klubu fona pozitīvi izceļas gan ar savu drosmi, gan azartu, gan strādīgumu laukumā. Veidojas spēcīgs spēlētāju kolektīvs lieliem darbiem nākotne. Pateicos vecākiem par atbalstu.
03.09.2024.