— Vai esat ievērojuši, ka Madonā vairs nav nevienas bankas filiāles, un vai tas jums ir sagādājis neērtības?
Aija no Barkavas: -Jā, esmu ievērojusi, un protams, ka tas sagādā neērtības. Tuvākais, šķiet, ir Jēkabpils vai Gulbene. Nesen, piemēram, bija problēma, kad nobloķējās „Smart-ID". Jāskrien, jāmeklē, darbs jākavē, turklāt bankā jābūt noteiktā laikā. Ļoti žēl, ka tā.
Ļubova no Madonas: – Jā, esmu. Dabūju pat uz Rīgu braukt, lai visu sakārtotu. Labi, ka pie viena varēju nokārt arī citas lietas. Nemaz nezināju, ka bankā iepriekš jāpiesakās uz noteiktu pieņemšanas laiku. Labi, ka bankā bija tik laipni un pieņēma mani, kad pateicu, ka esmu no Madonas.
Ilga no Madonas: – Jā, un tas rada liekus sarežģījumus. Ja vēl nav savas mašīnas, tas ir pavisam sarežģīti. Tas nav normāli, ka mums Madonā vairs nav nevienas bankas filiāles. Tā pamazām vispār Madonā kļūst aizvien klusāks. Atceros, manā jaunībā dzīve Madonā mutuļoja. Jauniešiem tagad vispār nav, ko darīt. Nu vienīgi sports attīstās. Skumji.
Madoniete: – Katrā ziņā grūtības tas sagādā. Ja man ir jākārto kādas lietas, kuras nevar nokārtot internetā, jābrauc uz Jēkabpili. Tas ir gan laiks, gan tēriņi. Tas nav normāli. Kādreiz Madonā bija piecas bankas filiāles…
20.08.2024.