— Kādas ir jūsu domas par ASV prezidenta Džo Baidena lēmumu nekandidēt uz otro termiņu?
Rīdziniece Lidija: – Droši vien, ņemot vērā visus apstākļus, tas ir pareizs lēmums. Manas simpātijas vairāk jau arī ir demokrātu pusē. Turklāt nebūtu slikti, ja par ASV prezidenti pirmo reizi tiktu ievēlēta sieviete. Arī sievietēm vajadzētu uzticēt lielvalstu vadīšanu un dod iespēju sevi parādīt. Varbūt situācija pasaulē uzlabosies un dzīve kļūs drošāka.
Gunta no Lazdonas: – Katrā ziņā tas nebija pārsteigums. Vienīgi es tomēr nedomāju, ka Džo Baidens pieņems šādu lēmumu, bet no rīta ziņās pavēstīja, ka viņš nekandidēs uz otro prezidenta pilnvaru termiņu. Kas zina – varbūt sieviete tiks pie teikšanas un viss būs kārtībā. Es domāju, ka Kamalai Harisai, ja viņa tiks nominēta, ir cerības par prezidenti arī kļūt.
Oļģerts no Kusas: – Vispār jau jaunāku ASV prezidentu it kā vajadzētu, bet es neesmu par to, lai tiktu nominēta Kamila Harisa, vajadzētu virzīt kādu citu. Amerika jau pie prezidentu maiņām ir pieradusi, kaut kāda kārtība būs jebkurā gadījumā. Tramps pat sola visu nokārtot 24 stundu laikā arī attiecībā uz Krievijas izvērsto karu ar Ukrainu.
Madoniete Ieva: – To, ka ASV prezidents Džo Baidens nekandidēs uz otro pilnvaru termiņu, uzzināju internetā, bet tā ir viņa izvēle. Arī tas, kas tiks ievēlēts par ASV prezidentu, būs pašu amerikāņu ziņā, un mums viņu izvēle būs jāpieņem.
23.07.2024.