Vai zināt, ka 27. jūlijā Madonas estrādē notiks jau četrpadsmitais populārās mūzikas festivāls „Zelta šlāgeris”?
Adriāna no Mētrienas: – Nē, nezinu, un nekad arī neesam apmeklējuši. Principā par šādiem pasākumiem neinteresējos, tie vairāk domāti vecākajai paaudzei. Man, tāpat kā vairumam jauniešu, vairāk pie sirds kaut kas, kas domāts jauniešiem, kaut vai, piemēram, hiphops.
Sarmīte no Madonas: – Jā, zinu, un pirms dažiem gadiem arī esmu festivālu apmeklējusi. Man patika. Domāju, ka tas ir labs pasākums ne tikai madoniešiem, bet arī visas Latvijas iedzīvotājiem, kuriem pie sirds ir šlāgermūzika. Varbūt aiziešu arī šogad, vēl domāju.
Aigars no Madonas: – Protams, ka zinu. Normāls pasākums. Festivālu esmu ne reizi vien apmeklējis. Man patīk. Var arī uzdejot, populāru šlāgermūziku paklausīties. Šobrīd gan vēl neesmu izlēmis, vai šovasar festivālu apmeklēšu. Tas atkarīgs no dažādiem apstākļiem.
Ināra no Druvienas „Silmačiem": – Neesmu datumu piefiksējusi, bet, ka šāds šlāgermūzikas festivāls Madonā ik gadu notiek, zinu. Tas jau ir kļuvis par tradīciju. Esmu to arī apmeklējusi. Vai šovasar atbrauksim, vēl īsti nav izdomāts. Madonā vispār ļoti daudzi labi pasākumi notiek.
16.07.2024.