Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Valsts prezidenta darbība pirmajā gadā

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 08.07.2024.

Burtu lielums

Kā jūs vērtējat Valsts prezidenta Edgara Rinkēviču darbu pirmajā gadā? 

Rudīte no Lubānas:
– Mums ir ļoti labs prezidents. Viss ir kārtībā, man patīk, kā viņš strādā. Prezidents ir zinošs, labi pārzina ārlietas, daudz tiekas un komunicē arī ar cilvēkiem, bet, ja izsaka savu viedokli, ir jūtams, ka viņš konkrēto problēmu pārzina, Ja tādu mums būtu vairāk, daudz kas Latvijā būtu labāk.

Bijušais madonietis Helmuts:
– Domāju, ir labāk nekā gaidījām, bet varēja būt arī labāk. Prezidentam gan ir ierobežotas pilnvaras, bet pozitīvi ir tas, ka viņš šajā laikā ir daudz pabraukājis pa Latviju. Labi, ka viņš ir distancējies arī no savas partijas – „Jaunās Vienotības", vairāk paļaujas uz savu prātu. Viņam ir savs viedoklis, nav tā, ka viņu varētu bīdīt pa labi un kreisi. Latvijai viņš varbūt izdarīs vairāk nekā iepriekšējais.

Jānis no Liezēres pagasta:
– Es viņu augstu vērtēju un lieku vienā līmenī ar Vairu Vīķi-Freibergu. Viņš daudz runā ar cilvēkiem, vairāk visur ir redzams, vairāk visur piedalās, brauc vizītēs uz reģioniem. Es viņam novēlu izturību, lai ir laba veselība un lai viņu pēc trijiem gadiem ievēlētu arī uz otro termiņu!

Sarmīte no Biksēres:
– Īstenībā daudz kas prezidenta darbā liekas pozitīvs, kā, piemēram, viņa saziņa ar tautu ir cilvēciska, vienkārša un saprotama. Prezidentam novēlu – lai ir tas prāts Latviju vest uz to gaišāko pusi un šajos centienos lai viņam blakus ir atbalstoši cilvēki!

09.07.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px