Madonas novadā darbu uzsācis pašvaldības autoparka pārvaldnieks. Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs laikrakstu informēja, ka atkārtoti izsludinātais konkurss uz pašvaldības autoparka pārvaldnieka amatu ir noslēdzies ar rezultātu. Uz šo amatu bija pieteikušies divi pretendenti.
– Darbā par Madonas novada pašvaldības autoparka pārvaldnieku ar 20. maiju ir pieņemts Juris Jakovļevs. Protams, kā visiem jauniem darbiniekiem, viņam ir noteikts trīs mēnešu ilgs pārbaudes laiks. Jurim Jakovļevam ir darba pieredze privātajā jomā. Liela nozīme būs arī jaunā pašvaldības autoparka pārvaldnieka sadarbībai ar Madonas apvienības pārvaldes vadītāju Gunti Ķeveri, kura pārziņā līdz šim lielā mērā ir bijis pašvaldības autoparks, kā arī visiem novada apvienību un pagastu pārvalžu vadītājiem. Autoparka pārvaldnieka pārziņā būs gan pārvaldīt pašvaldībā īpašumā esošo autoparku, nodrošināt tā uzturēšanu labā stāvoklī un ekspluatāciju atbilstoši pašvaldības vajadzībām, gan to racionālu izmantošanu, ņemot vērā pašvaldības iestāžu vajadzības, gan skolēnu pārvadājumi, gan visas citas ar pašvaldības autotransporta parka uzturēšanu un izmantošanu saistītās lietas, – atzīmēja Uģis Fjodorovs.
05.07.2024.