— Vai esat jau saplānojuši darbus un atpūtu šai vasarai?
Madonietis Jānis: – Makšķerēt braukšu, samus Daugavā zvejošu. Pērn kārtīgu samu izdevās noķert: kāpēc to lai neatkārtotu arī šovasar? Vairāk makšķerēju Līdērī, Inesī –
tie ir forši ezeri. Patlaban vislabāk ķeras zandarti un līdakas.
Anita no Sarkaņu pagasta: – Vasaru tepat vien Sarkaņos pavadīšu. Došos uz darbu, strādāšu dārzā. Tas gan ir neliels, turklāt tādā karstumā viss ir sauss. Varbūt kādu nedēļu augustā paņemšu atvaļinājumu, bet nekur tālu nebraukšu. Latvijā taču arī ir daudz, ko redzēt, var pa sestdienām un svētdienām pabraukāt un apskatīt, tostarp apmeklēt koncertus.
Igors no Bērzaunes pagasta: – Es vēlos apgūt pavāra palīga profesiju, patlaban Butā apmeklēju nodarbībās, kas ir paredzētas visu vasaru. Pēc to beigšanas ceru atrast darbu. Katrā ziņā tādu plānu kaut kur doties nav. Arī svētkus svinam mājās, tai skaitā Jāņus un Pēterus.
Baldonietis Raitis: – Visu vasaru strādāšu, tirgošu dažādus kūpinājumus, un regulāri būšu sastopams arī Madonā. Pa Jāņiem savedām kārtībā cehu, lietas, ko darba laikā nevar paspēt izdarīt, un kādu nedēļu atpūtīsimies, lai pēc tam atkal dotos izbraukumos.
25.06.2024.