— Vai jums bija grūti izvēlēties sarakstu, par kuru balsot EP vēlēšanās?
Rīdziniece Kristīne: – Savu izvēli vēl neesmu izdarījusi, jo šodien, vēlēšanu dienā, pagaidām strādāju. Acīmredzot jābalso būs tepat Madonā, jo, kā izrādās, vēlēt var tikai vienu dienu, nevis kā kādreiz – arī svētdien. Vēl arī domāju, par ko balsot. Taču galvenais ir piedalīties, jo vēlētāju aktivitāte jau tā ir diezgan zema.
Madoniete Marianna: – Nupat nobalsoju, savu izvēli esmu izdarījusi. Pieņemt lēmumu, par ko balsot, bija viegli. To jau zināju uzreiz, līdzko publiski tika darīti zināmi deputātu kandidātu saraksti. Uz vēlēšanām eju vienmēr, jo uzskatu to par savu pilsoņa pienākumu, kas ir jāpilda. Tā rīkoties aicinu arī citus.
Madonietis Oskars: – Izdarīt izvēli nebija grūti, tas bija vienkārši. Piedalos visās vēlēšanās un parasti balsot dodos uz iecirkni īstajā vēlēšanu dienā. Arī balsoju, var teikt, par vienu un to pašu sarakstu, ļoti reti to pamainu. Cerams, ka balsot atnāks vairāk vēlētāju nekā citas reizes.
Madoniete Anita: – Parasti es balsoju par Nacionālo apvienību, tie man ir „pie sirds", bet šoreiz esmu nolēmusi pamainīt un balsot par Valdi Dombrovski. Man ļoti patīk, kā viņš strādā un pārstāv Latvijas intereses. Šādu lēmumu pieņēmu jau mājās, aprunājoties ar vīru.
11.06.2024.