Liezēres pamatskolas teātra pulciņa aktieri pirms neilga laika pārstāvēja skolu sestajā Latvijas skolu jaunatnes teātru festivālā un parādē.
Paldies atbildīgajiem aktieriem no 9. klases – Elenai, Jurim, Emīlam un Kristapam, kuri drosmīgi un pārliecinoši parādīja izrādi „Laiva pie prezidenta pils"! Paldies arī Paegļu saimei, kuri aktīvi piedalījās kopīgajā parādē! Un paldies skolas vadībai par finansējumu, lai varētu piedalīties šajos divu dienu svētkos! Kā vienmēr – šoferītis mums bija lielisks!
Pasākumā visi kopā guvām jaunu pieredzi, iedvesmu no citiem aktieriem, neapšaubāmi iemīlējām vairāk teātri! Baudījām prieku divu dienu garumā, priecājāmies par jūru un kopā būšanu vasarā! Lai nākamajā mācību gadā vairāk aktieru un teātra mīlētāju, kuri grib sevi pilnveidot, atklāt un arī izaicināt!
11.06.2024.