Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi guvuši labus panākumus Starptautiskajā jauno pianistu konkursā, kuru organizē Paņevežas mūzikas skola Lietuvā.
Konkursā, kas Lietuvas pilsētā ritēja 26. aprīlī, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēknis Jēkabs Kumsārs (2. klase) ieguva 2. vietu un Patriks Rafaels Klūga (8. klase) – 1. vietu un Diplomu par labāko savas valsts komponista skaņdarba atskaņojumu. Abi laureāti ir skolotājas Līgas Cepītes audzēkņi, ar labām sekmēm viņi ir piedalījušies jau vairākos konkursos arī Latvijā.
28.05.2024.