— Vai jūs skatījāties, kā Latvija ļoti saspringtā spēlē uzvarēja Slovākiju?
Jolanta no Mārcienas:
– Mans tētis un onkulis skatījās, viņiem hokejs ir sirdslieta. Savukārt es tikai uzmetu aci, paskatos, kāds ir spēļu rezultāts. Svētdien Latvijas hokeja faniem tā gan bija īsta nervu pārbaude, bet izturējām līdz galam. Būtu labi, ja vēl izdotos uzvarēt ASV.
Madonietis Juris:
– Uzvarējām ar 3 : 2. Spēli noskatījos līdz galam, sagaidīju arī pēcspēles metienus. Cerība uzvarai bija, bet ticība tai maza. Man patīk, kad mūsējie uzvar, bet, kad zaudē, tad man apnīk skatīties spēles. Tagad jāuzvar amerikāņi, pagājušajā gadā viņiem taču ielikām.
Madonietis Gunārs:
– Ļoti pārdzīvoju visu spēles laiku, bet emocijas noslēgumā vispār ir neaprakstāmas. Cepuri nost Gudļevskim – par to pat nav, ko runāt! Turklāt mums joprojām ir cerības tikt ceturtdaļfinālā. Vispirms gan ir jāuzvar amerikāņi, kuri svētdien ar 10 : 1 kā tanki pārbrauca kazahiem pāri, un vēl jācer, ka slovāki zaudēs zviedriem.
Madonietis Arkādijs:
– Diemžēl tagad var tikai kost pirkstos, ka svētdien nesanāca noskatīties tādu spēli! Svarīgi, ka cerība uz ceturtdaļfinālu joprojām ir dzīva. Uz to ir jācer un visās situācijās jāfano par Latvijas hokeja izlasi. Tad uzvara vienmēr būs mūsu!
21.05.2024.