Hokeja klubs (HK) “Madona” veiksmīgi noslēdzis 2023./2024. gada sezonu Jēkabpils atklātajā čempionātā hokejā 1. līgā.
25. aprīlī ar spraigām cīņām Jēkabpils sporta hallē noslēdzies Jēkabpils atklātais čempionāts hokejā 1. līgā, kurā piedalījās arī HK "Madona" komanda. Cīņa par bronzas medaļām starp HK "Madona" un HK "Jēkabpils" norisinājās līdz kādas komandas divām uzvarām. Pirmajās divās spēles pa uzvarai izcīnīja katra no komandām, tāpēc bija nepieciešama arī trešā spēle. Pusotru minūti līdz mača beigām madonieši guva vārtus un nosargāja uzvaru ar rezultātu 5 : 4, tādējādi izcīnot bronzas medaļas.
HK "Madona" saka lielu paldies saviem faniem, kā arī galvenajiem atbalstītājiem: Madonas novada pašvaldībai, biedrībai "Sporta attīstības fonds", "Sagādnieks-M", SIA "Heta Būve", SIA "Busu Serviss", KS "Gaiziņš", Igoram Šapovalovam, SIA "Vemols".
21.05.2024.