Madonas novada pašvaldības dome kārtējā sēdē nolēma palielināt SIA „Madonas ūdens” pamatkapitālu.
Kā jau komiteju sēdēs skaidroja Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Šķēls, tas tiek darīts ar mērķi paplašināt ūdensvada un kanalizācijas tīklus Ērgļos un izbūvēt ūdens atdzelžošanas staciju Jumurdas pagasta „Gaitās". Finanšu avots – Dabas resursu nodoklis.
Tas tika pamatots ar SIA „Madonas ūdens" vidējā termiņa darbības stratēģiju un tajā iekļautajiem pasākumiem. Veicot ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Ērgļos un atdzelžošanas stacijas izbūvi Jumurdas pagastā, tiktu uzlabota iedzīvotāju ikdienas dzīves kvalitāte un uzņēmumiem ļautu attīstīt savu esošo uzņēmējdarbību.
Dome nolēma piešķirt SIA "Madonas ūdens" finansējumu 62 000 eiro ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanai Līkajā ielā, Ērgļos, Ērgļu pagastā, un atdzelžošanas stacijas izbūvei "Gaitās", Jumurdas pagastā, palielinot SIA "Madonas ūdens" pamatkapitālu par 62 000 eiro bez jaunu dalībnieku uzņemšanas, pretī saņemot jaunu attiecīgo daļu skaitu.
07.05.2024.