Madonas novada dome ir pieņēmusi lēmumu izveidot dalīto atkritumu laukumu izveidi Cesvainē, Ērgļos un Lubānā.
Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Šķēls informēja, ka SIA „Madonas namsaimnieks" ir uzvarējusi konkursā par dalīto atkritumu laukumu izveidi. Tos tiek plānots izveidot Cesvainē, Ērgļos un Lubānā.
Sakarā ar iedzīvotāju aktīvo iesaistīšanos dalīto atkritumu šķirošanā un nepieciešamību nodrošināt Madonas novada iedzīvotājiem un juridiskajām personām šķirošanas iespēju var konkursa kārtībā piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu dalīto atkritumu laukumu izveidē. Ir apzinātas vietas Cesvainē, Lubānā un Ērgļos, kur šādus laukumus varētu izveidot. „Madonas namsaimieks" ir apzinājis dokumentācijas izstrādāšanas izmaksas, un tās sastāda 3110 eiro bez PVN par vienu laukumu.
Dome nolēma piešķirt SIA "Madonas namsaimnieks" finansējumu 11 289 eiro apmērā dalīto atkritumu laukumu izveidei Cesvainē, Lubānā un Ērgļos, palielinot SIA "Madonas namsaimnieks" pamatkapitālu par 11 289 eiro bez jaunu dalībnieku uzņemšanas, pretī saņemot jaunu attiecīgo daļu skaitu.
07.05.2024.