Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

FC “Madona”/BJSS sezonu sāk ar uzvaru izbraukumā

OSKARS LAUCIS

Autors • 06.05.2024.

FC “Madona”/BJSS sezonu sāk ar uzvaru izbraukumā
Burtu lielums

Ir sākusies DaliDali 3. līgas sezona, kuru iesākām ar uzvaru 3 : 1, spēlējot izbraukumā Cēsu pilsētas stadionā pret FK “Cēsis” komandu.

Mūsu kluba rindas ir pastiprinājuši spēlētāji: Markuss Mārtiņš Stabulnieks, Reinis Zeps, Jevgēņijs Finčuks, Romāns Sitiks.
Pirms spēles labi apzinājāmies, ka tā būs smaga, jo vienmēr sezonu uzsākt izbraukumā ir visai sarežģīti, taču zinājām, ka jāuzspiež sava spēle un savs stils.
Spēles sākums nevedās ne pa visam tā, kā tika plānots un pēc trenera norādēm. Tāpēc jau spēles pirmajā nogrieznī bija jāmaina taktiskas nianses laukumā, lai uzlabotu spēles sniegumu. Pirmajā puslaikā bija iespējas pārspēt FK "Cēsis" sargātos vārtus, taču ne visai veiksmīgi, un spēles rezultāts uz tablo pēc nospēlētajām 45 minūtēm palika nemainīgs – 0 : 0.
Spēles pārtraukumā gan spēlētāji, gan treneru korpuss saprata, ka laukumā ir visai liels bardaks, kas bez šaubām ir jāmaina spēles otrajā puslaikā. Saprotot kļūdas un sakārtojot domas, otro spēles puslaiku sākām jau daudz aktīvāk un spējām demonstrēt pārliecinošāku sniegumu. Taču pēc vienas neveiksmīgas epizodes mājinieki prata izmantot mūsu kļūdu un sist bumbu A. Jefimova sargātajos vārtos, izvirzoties vadībā ar rezultātu 1 : 0. Visi kā viens sapratām, ka vēl mērķtiecīgāk jāsāk spēlēt sava spēle, un agresīvi devāmies uz priekšu, kad jau spēles 69. minūtē mūsu kluba rindās ar sekmīgu vārtu guvumu atzīmējās Reinis Zeps, panākot 1 : 1.
Spēles turpinājums – ļoti līdzīgs abu komandu sniegumā, taču epizodiski nospēlējām veiksmīgāk. Spēles 67. minūtē laukumā nākušais Artūrs Padoms vienā no spēles epizodēm uzņēmās iniciatīvu un ar vieglu, taču meistarīgu sitienu spēles 72. minūtē pārspēja pretinieku vārtsargu, izvirzot komandu vadībā ar 1 : 2.
Apzinājāmies, ka nedrīkstam padoties aizsardzībā, jo arī Cēsu komandā meistarīgi spēlē. 81. minūtē izveidojām kārtējo bīstamo momentu, kuru prata realizēt vārtu guvumā Niks Liedskalniņš, panākot jau visai komfortablu pārsvaru – 1 : 3. Spēles turpinājums salīdzinoši mierīgs, taču pats svarīgākais, ka sezona tika atklāta ar uzvaru un svarīgiem 3 punktiem turnīra tabulā.
Paldies skatītājiem, kuri devās uz Cēsīm atbalstīt komandu un kopā svinēt FC "Madona"/BJSS sezonas pirmo uzvaru.
Nākamā DaliDali 3. līgas spēle paredzēta jau 12. maijā, ko aizvadīsim izbraukumā pret FK "Pļaviņas DM".
Arī šajā sezonā FC "Madona"/BJSS spēlēs "Latvijas kausā", kur šajā sezonā tika izlozēta komanda Kuldīgas FS / GOLDINGEN UNITED. Pirmo "Latvijas kausa" spēli aizvadīsim Madonas pilsētas stadionā 18. maijā pulksten 15.

07.05.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px