Šodien, 23. aprīlī, pulksten 10 videokonferences režīmā ZOOM notiks kārtējā Madonas novada domes finanšu un attīstības komitejas sēde. Tajā paredzēts izskatīt ap 40 jautājumu, savukārt informatīvajā sadaļā iekļauts jautājums par mobilo sētu piešķiršanu.
Komitejas sēdes darba kārtības projektā plānots izskatīt jautājumu par SIA "Madonas ūdens" pamatkapitāla palielināšanu; dalīto atkritumu laukumu izveidi; finansējuma piešķiršanu: pašvaldības īpašuma Oskara Kalpaka ielā 4, Lubānā, ēkas pamatu remontam; āra nojumju iegādei Kalsnavas kultūras nama vajadzībām; ceļu uzturēšanai Sarkaņu pagastā; Ērgļu apvienības pārvaldei mājas "Gaitas", Jumurdā, Jumurdas pagastā, Madonas novadā, apsaimniekošanas uzkrājuma nodošanai SIA "Madonas namsaimnieks"; Vestienas pagasta pārvaldei dārza tehnikas iegādei; rotaļu kompleksam Jaunkalsnavā, Kalsnavas pagastā; Ērgļu sociālās aprūpes centram elektriskās pannas iegādei, kā arī papildu finansējuma piešķiršanu tautas nama "Kalnagravas" būvdarbu izpildei; Bērzaunes pagasta Bērzaunes pamatskolai sporta inventāra iegādei.
Komitejas sēdē iecerēts apspriest arī samērā daudzus ar nekustamo īpašumu atsavināšanu saistītus jautājumus, tai skaitā – rīkojot izsoles. Plašāk ar ieplānoto komitejas darba kārtību var iepazīties Madonas novada pašvaldības mājaslapā www.madona.lv.
23.04.2024.