SIA „Madonas ūdens” aicina skolēnus un pedagogus apmeklēt uzņēmumu, ar mērķi veicināt jaunās paaudzes izpratni par ūdensapgādes un kanalizācijas nozīmi cilvēka ikdienā.
– Ekskursijas laikā uzņēmuma pārstāvis Kaspars Bremšmits iepazīstina skolēnus ar ūdens atdzelžošanas procesu, ūdens analīžu veikšanu un notekūdeņu attīrīšanas procesu, atbildot uz jautājumiem: kur ūdens rodas, kā tas nonāk līdz mums un kur tas paliek, kad izlietots. Skolēniem tiek demonstrētas arī vairākas izglītojošas animācijas filmiņas saistībā ar ūdenssaimniecību, tādējādi ekskursiju padarot atraktīvāku, – stāsta projektu vadītāja-iepirkumu speciāliste Signe Gailuma.
Savukārt vecāko klašu skolēniem uzņēmuma pārstāvji aicina apgūt ūdenssaimniecības iekārtu un sistēmu tehniķa profesiju. Ir svarīgi sekmēt ūdenssaimniecības nozares atpazīstamību un pieejamību, būtiski, lai sabiedrība apzinās un novērtē, ka svarīgākais cilvēks pilsētā ir ūdenssaimniecības speciālists.
Ekskursijas tiek rīkotas uzņēmuma Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijā (Raiņa ielā 54) un Notekūdeņu attīrīšanas ietaisēs (Praulienas pagasta „Lāsēs"). Apmeklētāji var izvēlēties, vai apmeklēt abus šos objektus vai tikai vienu no tiem. Ekskursijas ilgums ir viena līdz divas stundas, ekskursijas ir bez maksas. Lai tām pieteiktos, lūgums zvanīt uz numuru 26205353.
19.04.2024.