Kamēr daba vēl krāsojas pavasarim, pirmās mežos saplaukst zilās vizbulītes. Jau vairākus gadus Cesvaines pils parkā un citviet Cesvainē sazied “vizbulītes”, kas priecē gan pašus cesvainiešus, gan viesus.
– Katru gadu Cesvaines parkā bagātīgi zied "vizbulītes". Tās ir izgatavotas Cesvainē. Idejas autore ir mūsu īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītāja Ritma Kļaviņa, un to realizējām mēs paši un labiekārtošanas puiši. Ir izmantotas mūsu mākslinieka Ērika Aļeksejeva krāsas. Pirmo "vizbulīti" nokrāsoja, lai saprastu, ka neesam nošāvuši greizi. Pārējās taisījām paši, un patiesi šobrīd "vizbulītes" priecē ikvienu cesvainieti un viesi. It kā dekorācija ir vienkārša, bet tajā pašā laikā ir ļoti gaumīga, neuzbāzīga un nepārspīlēta. Ļoti iederas Cesvaines kopainā, mazajā pilsētvidē, – prieku pauž Kristīne Aumele, Cesvaines kultūras nama direktore. – "Vizbulītes" sazied, kad dabā vēl ir pelēcīga nokrāsa, un sniedz košu akcentu.
16.04.2024.