Vakar, 11. aprīlī, pavasara pasākums jeb mīļa kopā sanākšana tika organizēta Madonas senioriem.
Kā laikrakstam vēsta Dagnija Kaklautiņa, biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" sabiedrisko attiecību vadītāja, Bērzaunes pagasta Sauleskalna tautas namā organizētajā pasākumā piedalījās Madonas novada aprūpē esošie seniori, sociālā dienesta pārstāvji, novada domes pārstāvis Zigfrīds Gora, Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš, Madonas novadā strādājošie samarieši, kopā apmēram 90 dalībnieki.
Pasākumu vadīja un uzstājās Imants Pulkstenis ar muzikantu grupu.
Seniorus priecēja sporta deju dejotāji, vijolnieku trio, mežraga spēle, erudīcijas spēles un citas aktivitātes.
Senioriem tā bija iespēja izrauties no mājas ierastās rutīnas – atpūsties un baudīt pasākumu pie svētku galda, satiekot domubiedrus.
12.04.2024.