20. februārī noslēdzās Madonas novada pašvaldības izsludinātā pieteikšanās, aicinot darbā uz nenoteiktu laiku pašvaldības autoparka pārvaldnieku. Noteiktajā termiņā pieteicās četri pretendenti.
Tika izvērtēta visu pretendentu, kuri pieteicās uz vakanto pašvaldības autoparka pārvaldnieka amatu, atbilstība izvirzītajām prasībām, kā arī visi četri pretendenti tika uzaicināti uz darba interviju. Taču diemžēl, kā laikrakstu informēja Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs, pie pretendenta, kas atbilstu visām prasībām un pārliecinātu, ka veiksmīgi spēs stratēģiski pārvaldīt pašvaldības īpašumā esošo autoparku, nodrošināt tā uzturēšanu labā stāvoklī un ekspluatāciju atbilstoši pašvaldības vajadzībām, tāpat veiktu citus uzdevumus, neesot tikuši.
– Acīmredzot būs jāizsludina jauna pieteikšanās, bet vispirms aicināsim Madonas novada domes deputātus izvērtēt priekšlikumu šim speciālistam palielināt atalgojumu ar cerību, ka tas veicinās lielāku interesi un uz mūsu aicinājumu atsauksies vairāk tehniski izglītotu cilvēku, kas orientējas arī pašvaldības darba specifikā, un mums izdosies piesaistīt kompetentu darbinieku, kurš varētu izpildīt funkcijas un darba pienākumus saistībā ar pašvaldības autoparka pārvaldīšanu, – uzsvēra Uģis Fjodorovs.
Šis jautājums šonedēļ tika izskatīts domes finanšu un attīstības komitejas sēdē, bet pirms tam, 13. martā, – arī uzņēmējdarbības, teritoriālo un vides jautājumu komitejas sēdē. Atbalstu guva priekšlikums pašvaldības autoparka pārvaldniekam noteikt atalgojumu 1500 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (līdz šim tika piedāvāts 1270 eiro). Galīgais lēmums par to gan vēl būs jāpieņem Madonas novada domei kārtējā sēdē 28. martā.
22.03.2024.