2. martā Priekuļos tika aizvadīta otrā sacensību diena sadalītajam Latvijas čempionāta otrajam posmam distanču slēpošanā. Tika noskaidrotas labākās komandas stafetē.
Piedalījās komandas, ko veidoja trīs dalībnieki, kas visus posmus slēpoja brīvajā stilā.
Labus rezultātus parādīja arī Madonas BJSS slēpotāji.
Pārliecinošu uzvaru S18 grupā guva Madonas BJSS komanda: Linda Kaparkalēja, Keita Patrīcija Kolna un Madara Veckalniņa.
Vīriešiem 3×6 km stafetē uzvarēja Talsu novada sporta skolas komanda: Gints Lūsis, Aleksis Samcēvičs un Kristiāns Kārlsbergs.
Silvestrs Švauksts kopā ar komandas biedriem Gustavu Sinātu un Edgaru Bernānu no ALL-Round Ski team/Madona ierindojās 4. vietā.
S16 grupā uzvaru izcīnīja Alise Plāte, Lāsma Marta Beķere un Dārta Šķēle; 3. vietā stafetes komanda: Luīze Miglone, Helēna Roštoka, Kerija Krēmere. V16 grupas komanda – Alekss Škaļikovs, Armands Zālītis un Ginters Bērziņš – ieņēma godalgoto 2. vietu.
S14 grupā uzvaru izcīnīja Madonas BJSS komanda: Liene Riekstiņa, Keita Elizabete Ozoliņa, Sabīne Grudule. S12 grupā 2. vietā ierindojās stafetes slēpotājas Ieva Zvirgzdiņa, Madara Ploriņa, Ance Arama. Arī puišu komandai – Maksimam Ščitovam, Kārlim Laimonim Gipslim un Edvardam Kramerovskim – V12 grupā izcīnīta 2. vieta.
V10 grupā 1. vietu ieguva Daniels Matisāns, Emīls Nils Krūmiņš un Edgars Ruļuks, meitenēm šajā grupā 2. vietu izcīnīja Diāna Škaļikova, Sofija Škaļikova un Patrīcija Kraukle.
Rezultāti – vietnē www.infoski.lv.
12.03.2024.