— Vai jūs izmatojat iespēju atgūt valstij pārmaksāto ienākumu nodokli?
Iveta no Bērzaunes pagasta:
– Gada ienākumu deklarāciju iesniedzu jau svētdien. Ieiet VID deklarēšanas sistēmā nebija nekādu problēmu. Šo iespēju izmantoju katru gadu. Priecē, ka nekas nebūs jāpiemaksā klāt, bet no valsts atgūšu pārmaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli.
Astra no Jēkabpils:
– Uz mani tas neattiecas, jo man nav tādu ienākumu, par kuriem varētu iesniegt deklarāciju VID. Un nav arī tādu izdevumu, uz kuru daļēju apmaksu no valsts puses varētu pretendēt. Labi, ka izdzīvot palīdz bērni.
Madonietis Mārtiņš:
– Es to neizmantoju, jo man nav tādu ienākumu, no kuriem būtu kaut kas jāatmaksā. Esmu jau pensionārs 20 gadus, un arī pensija nav tik liela. Taču, protams, tā ir laba iespēja un vismaz liela daļa iedzīvotāju var atgūt valstij pārmaksātos nodokļus.
Madoniete Silvija:
– Es šo iespēju izmantoju katru gadu. Arī šogad ienākumu deklarāciju esmu jau iesniegusi. To izdarīju pirmajā datumā. Tas gan bija diezgan grūti, bet, ja ir uzņēmība, viss ir iespējams.
05.03.2024.