Tverot ziemu aiz astes, 22. februārī, kad lielpilsētās šim gadalaikam raksturīgo estētisko baltumu jau nomainījuši pelēki un brūngani toņi, Madonas kopienas centra “Baltā ūdensroze” jaunieši devās uz Lubānu, lai rīkotu paši savas ziemas sporta spēles.
Kad karogs svinīgi pacelts mastā un olimpiskā uguns iedegta, jautrā gaisotnē varēja sākties dalība dažādās sporta disciplīnās – slalomā ar ragaviņām, hokeja ripas pārvietošanā starp mērķiem uz ledus, ziemas boulingā, bobsleja kamanu stumšanā un slēpošanas prasmju demonstrēšanā.
Kad līksmes pilnās ziemas prieku nodarbes bija noslēgušās, tika ieturētas kopīgas pusdienas, ko bija sagatavojuši draugi no dienas aprūpes centra "Eglāji".
05.03.2024.