“Madona Basketball” U-11 (2013. g. dz.) zēnu komanda no 9. līdz 11. februārim aizvadīja BBBL trešo posmu Rīgā, gūstot pieredzi un arī iespaidus.
Pirmais posms norisinājās pagājušajā gadā no 29. septembra līdz 1.oktobrim Valmierā, otrais posms – no 8. līdz 10. decembrim Visaginā Lietuvā. Trešais – no 9. līdz 11. februārim Rīgā.
Par to, kā veicās, stāsta treneris Agnis Beķeris: – 9. februārī mūsu komanda, spēlējot pret "Basketbola klasi", izskaņā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 31 : 36. Taču otrajā dienas spēlē uzvarēja Noo Spordikool komandu no Tartu ar rezultātu 43 : 39.
10. februārī tikāmies ar Taurage no Lietuvas, spēlē zaudējot ar rezultātu 26 : 39. Otrajā spēlē – arī zaudējums komandai "Pārdaugava" (33 : 53).
11. februārī, spēlējot pret līdervienību "DSN", atkal bija jāpārdzīvo smags zaudējums ar rezultātu 16 : 106. Spēļu puslaikos, metienu konkursos, "Madona Basketball" puiši parādīja labu sniegumu. Paldies puišiem par cīņassparu un gūto rūdījumu, pieredzi.
Šajā posmā spēlēja: J. Liepiņš, J. Ļubka, M. Boika, R. Krišāns, K. M. Rudovičs, D. Suraks, E. Līcītis, K. Ābrams, R. Kukārs, E. Irbe.
Aizvadītajās 15 spēlēs esam izcīnījuši 2 uzvaras un piekāpušies 13 spēlēs. Komanda ar nepacietību gaida beidzamo šīs sezonas posmu "Super-Finals & Challenge Cup" Valmierā, kas norisināsies no 26. līdz 28. aprīlims.
Uz savu BBBL šīs sezonas pirmo posmu no 23. līdz 25. februārim Valmierā gatavojas U-10 (2014. g. dz.) zēnu komanda.
Paldies Madonas BJSS un aktīvajiem vecākiem, īpaši par ekskursiju uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, kā arī kolosālo atbalstu saviem zēniem.
20.02.2024.