— Vai jūs atbalstāt zemnieku protestus, kas šopirmdien norisinājās 16 Latvijas pilsētās?
Laine no Madonas:
– Katrā ziņā es zemnieku protestus atbalstu. Manam tētim ir zemnieku saimniecība Cēsu pusē, tā ka zinu par tām problēmām, ar ko jau ilgstoši nākas saskarties zemniekiem. Vispār es uzskatu, ja valdība uz problēmām nereaģē, ir jāprotestē skaļi.
Valentīna no Madonas:
– Es zemniekus atbalstu. Viņiem noteikti atbalsts ir vajadzīgs. Kaut vai tās saimniecības, kas tur piena lopus, cik tad par to pienu zemniekam maksā, bet govīm tad ēst ir jādod. Pati esmu laukos bērnībā dzīvojusi, zinu.
Kārlis no Saikavas:
– Neesmu zemnieks, bet es viņus saprotu un atbalstu. Problēmu laukos ir daudz. Arī tas, ka zemes vairs nav, ko pārdot. Man ir lauku mājas pie Aiviekstes, un iznomāju pļaujamās platības zemniekiem, kuriem ir bioloģiskā saimniecība.
Jānis no Aronas:
– Jā, es redzēju video Facebook un katrā ziņā zemniekus atbalstu. Domāju, ka tas ir normāli, redzot to, kas notiek Latvijā. Šādas akcijas notiek arī citur, piemēram, Vācijā, mūsu kaimiņvalstīs.
06.02.2024.