Šī gada sākums iezīmējies ar vairāku latviešu filmu nonākšanu uz lielajiem ekrāniem. — Kad jūs beidzamo reizi esat apmeklējis kādu kinoizrādi?
Zinaīda no Varakļānu pagasta:
– Es dzīvoju laukos, un nokļūšana līdz kino demonstrē-šanas vietai man ir visai sarežģīta. Filmas vairāk skatos datorā. Jā, esmu dzirdējusi, ka latviešiem ir vairākas jaunas kinofilmas. Jāgaida, kad tās varēs noskatīties datorā.
Rudīte no Lauteres:
– Dzirdējusi par jaunajām filmām esmu, bet pati vēl neesmu noskatījusies. Tas labi, ka Madonā ir saglabāts kinoteātris. Pēdējo reizi uz kinoizrādi tajā biju pagājušajā gadā. Madonā kinoteātrī "Vidzeme" jau ir iespējams noskatīties visas jaunākās filmas.
Anna no Cesvaines novada:
– Sen neesmu bijusi uz kādu kinoizrādi. Dzīvoju laukos, līdz ar to iespējas kaut kur tikt ir minimālas. Skatos televīziju. Gan jau pēc kāda laika rādīs un varēs noskatīties arī televīzijā.
Edgars no Madonas:
– Kinoteātrī esmu bijis sen, sen atpakaļ, bet tas, ka kinoteātris Madonā joprojām pastāv, ir ļoti labi, daudz kur šādas iespējas vairs nav. Pats jaunākās filmas skatos Go3 televīzijā.
30.01.2024.