SARKAŅU pagasta tautas namā „Kalnagravas” 20. janvārī deju kolektīvs „Labākie gadi” uz sadanci aicina deju kolektīvus no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem.
– Tautas namā „Kalnagravas" kopā ar mājiniekiem SDK „Labākie gadi" koncertā dejos SDK „Ogrēnietis" (Ogre), SDK „Baltābele" (Garkalne), SDK „Vērdiņš" (Gulbene), SDK „Atbalss" (Daugavpils), SDK „Tacis" (Carnikava), SDK „Kūmiņš" (Varakļāni) un SDK „Labāko gadu Virši" (Inčukalns), – vēsta tautas nama „Kalnagravas" un Amatu skolas vadītāja Valda Kļaviņa, piebilstot, – zīmīgi, ka sadancis notiek Barikāžu atceres nedēļā, jo daudzi no koncerta dalībniekiem, toreiz bijuši Rīgā – vienoti par savu pārliecību neatkarīgai valstij, tāpat jutuši līdzi un atbalstījuši savus ģimenes locekļus mūsu valsts vēsturiskajos notikumos. Valda Kļaviņa uzsver, ka koncertā vienojošā būs deja, kas kolektīva dalībniekiem ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas dod prieku ikdienas gaitās.
19.01.2024.