Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai sals sagādā problēmas?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 08.01.2024.

Burtu lielums

Vai lielais sals šajās dienās jums ir sagādājis kādas problēmas?

Normunds no Vestienas:
– Es lielajā salā jūtos lieliski. Ziemā jau tā ir arī jābūt. Nav arī nekādu problēmu, viss ir kārtībā, nekas nav aizsalis. Ūdens akā ir, elektrība un siltums arī. Ceļu arī regulāri Madonas novada pašvaldība iztīra līdz pašām durvīm.

Gunārs no Valmieras pagasta:
– Dzīvoju laukos privātmājā. Viss notiek, nekas nav apstājies arī 30 grādu salā. Esam ierīkojuši lokālo ūdensvadu, tas ne reizi nav aizsalis. Kurinām ar malku, pašiem ir savs mežs, un arī šai ziņā nav problēmu. Ceļi gan tiek tīrīti ne visai, bet man ir savs traktors, un arī pats to varu izdarīt.

Madoniete Līga:
– Ir feini, man patīk, ziemā kārtīgam salam jābūt. Pagaidām viss ir – gan ūdens, gan siltums. Kurinām paši ar malku, krāsnis mums ir parastās vēl pirms 50 gadiem mūrētas. Tādā salā, protams, malka ir vajadzīga vairāk. Ir grūti, bet ir jādzīvo. Kā es vienmēr saku, ka tik labi kā tagad es nekad dzīvē neesmu dzīvojusi.

Undīne no Ērgļu pagasta:
– Mēs dzīvojam mājā, un viss ir kārtībā. Māju varam piekurināt, ūdens ir. Arī izbraukt varam viegli, jo ceļus pašvaldība mūsu pusē tīra ļoti labi, tie nav arī pārāk apledojuši.

09.01.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px