Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Jaunā gada sagaidīšana

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 02.01.2024.

Burtu lielums

Kā sagaidījāt Jauno gadu un vai klausījāties arī valstsvīru uzrunas?

Biruta no Praulienas:
– Ziemas-svētkus kupli nosvinējām, savukārt Jauno gadu sagaidījām mājās pie televizora. Ļoti patika Valsts prezidenta uzruna – vai nu viņam ir ļoti labs skolotājs vai runu rakstītājs, vai arī viņš pats ir ļoti labi mācījies latviešu valodu. Katrā ziņā visas viņa runas ir bijušas par tēmu un arī personiskas.

Aronietis Jānis:
– Jauno gadu sagaidīju mājās un, protams, ar labām domām. Pirms gadumijas, ko nebija grūti sagaidīt, noklausījos arī premjeres Evikas Siliņas un Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča uzrunas – patika abas. Jaunajā gadā visiem vēlu veselību un mieru.

Jolanta no Lazdonas:
– Sagaidījām mājās divatā ar vīru. Noklausījāmies arī premjeres un Valsts prezidenta uzrunas. Lai nu tikai tie solījumi un vēlējumi piepildītos! Pats galvenais – lai ir veselība, miers virs zemes, cilvēkiem ir labs prāts un beidzot Krievija beidz karot ar Ukrainu. Arī lai ir vairāk darba, vakanču un labāka alga.

Saikaviete Ruta:
– Sagaidīju mājās. Protams, līdz pusnaktij izturēju, jo, kā sazvanoties sacīju draudzenei, – jāredz taču, kāds tas Jaunais gads izskatās. Man ļoti patika Edgara Rinkēviča runa. Jaunajā gadā gribētu veselību un mieru,tad pārējais gan jau būs.

03.01.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px