Trešdien, 20. decembrī, pulksten 12 Madonas muzejā notiks ikmēneša tikšanās ciklā “Dzīves un mākslas krāsās” Ziemassvētku noskaņās.
Kā informē muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde, šajā tikšanās reizē plānots pavadīt kādu laiku, gatavojoties svētkiem, radot noskaņu sev un apkārtējiem.
Muzejā šobrīd skatāmas jaunas, lieliskas izstādes, kuras klātesošajiem būs iespēja izstaigāt: "Imanta Lancmaņa māksla gadu gaitā", "Sports un Grācija" par novadnieci Mirdzu Bianku Martinsoni, "Ziemassvētku mirdzums" eglīšu rotājumos no sendienām.
19.12.2023.