Sieviešu apvienība “Lavanda” ik dienas darbojas aktīvi. Organizē dažādus pasākumus un iesaistās citu rīkotajos notikumos. Gads bijis jaukiem notikumiem piepildīts, bet, tuvojoties Ziemassvētkiem, aizvadīts brīnišķīgs pasākums multifunkcionālajā centrā “13. km”.
– Aizvadītajā nedēļā, 6. decembrī, sieviešu apvienība "Lavanda" aicināja seniorus uz tikšanos multifunkcionālā centra "13. km" telpās. Šoreiz Ziemassvētku noskaņās. Pasākuma īpašais viesis – Andris Eriņš no Dricāniem, no dziedošās Eriņu ģimenes. Nelielas uzrunas un apsveikumi, un baudījām muzikālu priekšnesumu. Eriņa kungs ne tikai dziedāja, bet arī lasīja dzeju, dalījās arī savos dzimtas stāstos, – par aizvadīto pasākumu pastāsta Dace Kalniņa, multifunkcionālā centra "13. km" vadītāja. – Liels pārsteigums sieviešu apvienībai "Lavanda" bija saņemt apsveikumu un paldies no senioriem. Šis patiesībā bija gan apsveikums sieviešu apvienībai par saņemto atzinības rakstu 17. novembra pasākumā, gan par darbošanos un kopīgu pasākumu organizēšanu. Katra dalībniece tika pie sava diploma, un visas kopā – pie lielas tortes, uz kuras katras dalībnieces vārda pirmais burts. Kopā mielojāmies gan ar zirnīšiem, gan cūciņas šņukuriņu. Katrs saņēma arī mazu dāvaniņu-apsveikumu. Kopā padziedājām, padejojām, piedalījāmies dažādās aktivitātēs. Nu jau svētku laiks ieskrējies un ierauj savā virpulī ikvienu no mums, bet brīdi pirms varējām būt kopā, parunāties un sajusties īpaši. Jāteic, kopā būšana ir svarīga un tās vērtība nav ne izmērāma, ne nosverama. Lai darbīgs arī nākamais gads, un kāpēc lai tāds tas nebūtu, ja ir tik aktīvi seniori!
12.12.2023.