24. novembrī Madonā, kinoteātrī „Vidzeme” sadraudzības turnīrā tikās Vidzemes reģiona Teātra sporta komandas.
Kopumā tās bija 19 komandas no Madonas, Alūksnes, Valmieras un Jēkabpils. Par turnīra organizāciju un norisi gādāja teātra studija "Pilnpiens" (vadītāja Inese Zīle) no Madonas bērnu un jauniešu centra, kolektīvus vērtēja Vidzemes treneri.
1. vietu turnīrā ieguva mūsējie: 5. klases komanda (Vanesa, Emīls, Ance, Antra), savukārt 3. vietu ieguva „Pilnpiens" (Aksels, Renārs, Rebeka un Adriāna).
28.11.2023.