— Vai ūdens un kanalizācijas pakalpojuma maksas palielinājums ietekmēs jūsu ūdens patēriņu?
Madoniete Marianna:
– To, ka pieaugs maksa, zinu, bet patēriņš tāpēc nemainīsies, jo ūdeni jau tagad lietoju tikai tik, cik nepieciešams,. Mēnesī tie ir apmēram 2 m3, bet šķiet, ka kaut kas nav īsti kārtībā ar skaitītājiem, jo agrāk iekļāvos 1,6-1,8 m3 robežās. Neko darīt – būs vien jāmaksā no tās pašas nabaga pensijas…
Madoniete Natālija:
– Šo ziņu izlasīju feisbukā. Biju nepatīkami pārsteigta, it īpaši par kanalizācijas maksas kāpumu. Kopā ar maksu par ūdeni pensionāriem maciņā būs pamatīgs robs, kaut gan cenšamies taupīt un mēnesī vairāk par 3 m3 netērēt.
Cesvainiete Irēna:
– Neesmu lietas kursā, bet ceru, ka mūs tas neskars. Mūsu ģimene, iespējams, Cesvainē ūdeni uz vienu cilvēku patērē visvairāk, – divatā apmēram 8 m3 mēnesī. Trauki jāmazgā, tāpat veļa, arī pašiem jāmazgājas un māja jāuzkopj. Jādzīvo tīrībā, bet bez ūdens tas nevar sanākt.
Iedzīvotāja:
– Iepriekš par to neesmu lasījusi, bet nekas patīkams tas nav. Taču – ko mēs varam tur darīt? Bez ūdens jau nedzīvosi. Par visu maksājam tik, cik prasa. Ja gribi dzīvot Latvijā, ir jāmaksā.
22.11.2023.