Lāčplēša dienai veltīts piemiņas brīdis Latvijas neatkarības cīnītājiem 10. novembrī pulksten 16.15 notiks Madonas katoļu baznīcā.
Tajā piedalīsies Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestris "Vivo" un Kristiāna Dāvida pamatskolas skolēni.
Kā komentē pūtēju orķestra "Vivo" vadītājs Arturs Kloppe, Lāčplēša dienai veltīts Madonas mūzikas skolas audzēkņu koncerts tradicionāli notika Madonas kultūras namā. Tā kā šoreiz 11. novembrī kultūras namā paredzēts cits pasākums, skolas kolektīvi meklē iespēju sagatavoto programmu nospēlēt citviet. 11. novembrī pulksten 16 Bērzaunes evaņģēliski luteriskajā baznīcā ritēs Lāčplēša dienai veltīts svinīgs koncerts, kurā tiks pieminēti Latvijas brīvības cīņās kritušie varoņi. Koncertā piedalīsies Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas kolektīvi – koris, koklētāju ansamblis, kamerorķestris, arī kameransambļi un solisti.
Pasākuma apmeklētāji aicināti līdzi paņemt svecītes, lai varētu arī šādi godināt Latvijas brīvības aizstāvjus.
31.10.2023.