No 24. līdz 27. oktobrim Madonā notiks “Ģitāristu sesija”.
Pasākuma organizators Imants Pulkstenis atklāj, ka skolēnu rudens brīvlaikā uz tradicionālo sesiju aicināti gan elektriskās ģitāras, gan akustiskās ģitāras, tāpat basģitāras, vokāla, kokles un bungu meistarklašu dalībnieki. Madonas novada pārstāvjiem dalība sesijā būs bez maksas (ēšana, naktsmītnes, ja tādas mūsējiem nepieciešamas, gan būs par samaksu).
– Pagājušajā gadā bija akustiskā sesija, šogad atgriežamies sākotnējās pozīcijās un piedāvājam dalību "Ģitāristu sesijas" sešās meistarklasēs, – laikrakstam vēsta Imants Pulkstenis. – Sesija notiks Madonā, Skolas ielā 8 – turpat, kur pagājušajā gadā. Ir piešķirti finansiāli līdzekļi, tos novirzīsim Madonas novada pārstāvju dalībai sesijā. Ļoti vēlos sev un dalībniekiem sagādāt svētku sajūtu, jo notiks 25. Ģitāristu sesija. Prieks par visiem sadarbības partneriem jau daudzu gadu garumā – tipogrāfiju "Erante", uzņēmumu "Junge", "Papīrs", laikrakstu "Stars" un citiem. Paldies Madonas novada pašvaldībai un Daigai Torsterei, kura savulaik mācību praksi izgāja sesijā un tagad kā kultūras darba organizatore saskata "Ģitāristu sesijas" vērtību un nozīmi. Iestājoties par pasākuma finansiālu atbalstu, arī pašvaldība rūpējas, lai Madonas uzvalkam būtu šāda broša.
Kā mācību spēki sesijā piedalīsies mūziķi: Edgars Rubenis, Mārcis Auziņš, Ingars Viļums un daudzi citi. Organizators aicina novada interesentus nenogulēt pieteikšanos, jo vietu skaits sesijā ir limitēts.
03.10.2023.