— Kādas ir jūsu domas par jauno valdību, kuru Saeima apstiprināja aizvadītajā piektdienā?
Jānis no Sarkaņu pagasta: – Neesmu tā iedziļinājies. Cerēsim, ka kaut kas mainīsies uz labo pusi. Manuprāt, galvenais ir uzlabot dzīves apstākļus pensionāriem un sakārtot medicīnas jomu. Pagaidām runā skaisti, bet, kā būs, to mēs redzēsim nākotnē.
Ligita no Sauleskalna: – Nu jācer, ka kaut kas mainīsies, bet cik tad tur ir to jauno cilvēku. Tie paši iepriekšējie savos krēslos palikuši. Tajās pašās sliedēs ies. Grūti pateikt, cik ilgi šī valdība var noturēties. It kā jau saka, ka lielu domstarpību nav.
Rūta no Madonas: – Negribu gari izteikties, bet diez cik pozitīvas tās nav. Nav manī tāda optimisma. Neesmu tik liela eksperte, bet šaubos, ka šī valdība ilgi noturēsies. Tik daudz nesakārtotu jomu ir valstī, skaties, kur gribi. Tā pati medicīna, sociālā joma, kā lai, piemēram, mūsu seniori izdzīvo.
Ludmila no Madonas: – Īpaši neceru, ka kaut kas uz labo pusi īpaši mainīsies. Par elektrības cenām lai domā. Tas ir ārprāts, kā cenas cēlušās. Paši taču ražojam, bet maksa tik liela!
19.09.2023.