Aizvadītajā ceturtdienā Ērgļu katoļu draudze svinēja savas baznīcas 25 gadu konsekrācijas gadadienu.
Svinīgajā pasākumā piedalījās un Svēto Misi svinēja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, piedalījās apkārtējo draudžu priesteri un tie, kas kalpo un kalpojuši Ērgļu Svētā Krusta Romas katoļu baznīcā, tāpat Madonas draudzē šobrīd esošais diakons Henriks Rektiņš un ciemiņi no vairākām draudzēm. – Paldies visiem, kuri atbalstīja ar savu darbu pie baznīcas remonta un labiekārtošanas! – pateicību pauž draudzes pārstāvis Jānis Rešņa. – Paldies par garīgo stiprinājumu un sadraudzību! Saimniecēm paldies par ciemiņu labo apkalpošanu, lai visi būtu paēduši. Prieks par ziediem un pateicība par to kārtošanu! Sirsnīgs paldies visiem, kuri bija lūgšanās! Dieva žēlastībai nav robežu. Lai Dievmāte ņem mūs visus savā patvērumā!
19.09.2023.