2. septembrī Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” notika biatlona sacensības “Cēsu balvas izcīņa biatlonā 2023”.
Piedalījās Alūksnes, Cēsu, Daugavpils un Madonas BJSS biatlonisti. Sportisti sacentās individuālajā distancē ar rolleriem un minisprinta distancē ar kopējo startu, krosa distancē ar šaušanu devās vecāko grupu dalībnieki, jaunākie – skrēja krosu.
No madoniešiem W15 grupā individuālajā distancē uzvarēja Kerija Krēmere, Alisei Plātei – 2. vieta. Mini sprinta distancē M19 grupā Bruno Bīrītim – 2. vieta, M15 grupā Martinam Aramam – 1. vieta, Ervīnam Kūlītim – 3. vieta, meiteņu sacensībās šajā grupā Alise Plāte ierindojās 3. vietā. Rezultāti – vietnē www.biatlons.lv.
12.09.2023.