— Kā gatavojaties jaunajam mācību gadam?
Ilva no Mārcienas: – Meita šogad uzsāks mācības 8. klasē Andreja Eglīša Ļaudonas pamatskolā. Katru rītu ar sabiedrisko transportu tiek mērots ceļš no Mārcienas uz Ļaudonu un vakaros atpakaļ. Piedāvāju meitai ziemā palikt internātā, bet viņa nevēlas izmantot šo iespēju – labāk tomēr esot katru vakaru atgriezties mājās.
Marta no Madonas: – Mācīšos Madonas pilsētas vidusskolas
10. klasē. Izvēle par labu šai skolai bija tāpēc, ka manas atzīmes nav tik labas, lai mācītos ģimnāzijā, un esmu dzirdējusi, ka tai ir samērā augstas prasības. Kad mums iedos sarakstu ar visu nepieciešamo, iegādāšos arī mācību lietas.
Paula no Madonas: – Cenšos sevi pozitīvi noskaņot, sagatavoties jaunajam mācību gadam. To uzsākšu Madonas Valsts ģimnāzijā un ceru, ka izdosies sadraudzēties ar jaunajiem klasesbiedriem. Ceru piedzīvot patīkamus mirkļus, iegūt labus draugus un uzkrāt pozitīvas atmiņas, un protams, labas sekmes.
Marta no Madonas: – To, kas skolai vajadzīgs, sagādāju jau pagājušajā gadā. Par jauno skolas gadu man ir divējādas sajūtas – ne tā īsti gribas atsākt mācības, ne vairs atpūsties. Noteikti šajā gadā vēlos vairāk saņemties un uzlabot mācību rezultātus.
29.08.2023.